DALİN BEBEK YAĞI 500 ML
Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü bebeğinizin ve sizin hassas cildinize özel olarak geliştirilmiştir. Nemi cilde hapseder, kuruluğu önleyerek ciltte kalıcı bir nemlenme sağlar. Ayrıca bebeğinizin cildini derinlemesine temizleyerek pişik oluşmasını önler. Alt temizliği ve bebek masajı için ideal bir üründür.Hipoalerjeniktir, alerji yapma riski en aza indirilmiştir. Boya içermez.Her insanın cilt tipi ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Ancak istisnasız her cilt tipinin neme ve cildi besleyen bileşenlere ihtiyacı vardır. Özellikle yeni doğan bebeklerde, cildin bariyer özelliği henüz tam olarak oluşmadığı için güçlü bir nem takviyesi uygulayan cilt bakım ürünlerini kullanmak büyük önem taşır. Dalin bebek yağı, gerekli tüm dermatolojik ve klinik testlerden geçirilerek hazırlanan ve bebeklerin cildini temizlerken beslemeyi sağlayan bir üründür. Siz de bebeğinizin hassas cildini her an koruyabilmek, cildin yumuşaklığını ve esnekliğini kaybetmemesini sağlamak için Dalin bebek yağını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Bebeklerin hassas ciltlerinde nem dengesi, yetişkinlere oranla daha hızlı bozulabilir. Nemini kaybeden bir cilt, kuruluğa ve tahriş oluşumuna daha açık hale gelir. Dalin bebek yağı, bebeklerin cildine nemi hapsederek uzun süreli ve etkili bir cilt bakımı sağlar. Dalin bebek yağı, bebeğinizin cildinde yaptığı derinlemesine temizliğin yanı sıra, teninin yumuşacık ve sağlıklı kalmasını sağlayarak pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Bebeklerin narin cildinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmaması için hipoalerjenik bileşenler kullanılarak üretilen ürün, boya ve paraben içermeyen özel formülü ile alerji yapma riskini en aza indirir. Dalin bebek yağı, ciltte kuruluk nedeniyle oluşabilecek tahriş ve pullanmaları önlemekte de etkili bir üründür. Ürünün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Bebeğinizi yıkarken, altını değiştirirken ya da ona masaj yaparken yalnızca birkaç dakikada bebeğinizin tüm vücuduna rahatlıkla uygulayabilirsiniz.En kuru cilt tiplerinde bile etkin nemlendirme sağlayan Dalin bebek yağı, bebeklerin yanı sıra yetişkinlerin kullanımı için de uygundur. Tıpkı bebeğiniz gibi siz de cilt bakım rutininiz esnasında Dalin bebek yağını kullanarak daha sağlıklı ve esnek bir cilde sahip olabilirsiniz.
Dalin Bebek Yağı Nasıl Kullanılır?
Dalin bebek yağını bebeğinize uygularken, yeterli miktarda ürünü elinize dökerek bebeğinizin cildine nazik masaj hareketleriyle yedirmeniz yeterlidir. En doğru sonucu almak için, uygulama esnasında bebeğinizin cildinin nemli olmasında fayda vardır. Nemli cilde uygulanan Dalin bebek yağı, ciltteki nemi hapsederek daha uzun süren bir etki sağlar. Bebeğinizi yıkarken Dalin bebek yağını onun tüm vücuduna uygulayabilir, son aşamada bebeğinizi bir kere daha durulayabilirsiniz. Bebeğinizin cildine direkt olarak uygulamayı tercih etmediğiniz anlarda, banyo küvetine yeterli miktarda ürün ekleyerek Dalin bebek yağının bebeğinizin cildiyle buluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu esnada ürünün bebeğinizin gözlerine temas etmediğinden emin olmanız oldukça önemlidir. Ayrıca Dalin bebek yağını bebeğinizin altını her değiştirdiğinizde kullanarak pişik oluşumunu önleyebilir, dilerseniz onu rahatlatmak için bebek masajı uygularken kullanabilirsiniz. Ürünü kuru, serin ve direkt olarak güneş ışığına maruz kalmayan ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklamanızda fayda vardır.
Güvenilir, Sağlıklı ve Etkili Bebek Yağı
1983 yılından günümüze dek bebek bakımı sürecinde kullanılabilecek birçok ürünün altında imzası bulunan Dalin, yıllardır annelerin en güvendiği markaların arasında yer alır. Dalin bebek yağı da Dalin markası ile özdeşleşen özel kokusu, güvenilir içeriği ve güçlü bakım etkisi ile bebek bakımı için oldukça kullanışlı ve etkili bir üründür. Bebeğinizin ilk banyosundan itibaren gereken her an kullanılabilieceğiniz bebek yağı, her yaş grubundan insanın kullanımına uygun olmasıyla da dikkat çekmeyi başarır. Siz de hem sizin hem de bebeğinizin cildine güçlü bir bakım uygulayan ve ihtiyaç duyduğu nem takviyesini sağlayan Dalin bebek yağını cilt bakım rutininize eklemek istiyorsanız, hemen sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürüne en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Dalin Bebek Yağı / 500 ml

  • Marka: Dalin
  • Ürün Kodu: CBD-101
  • Stok Durumu: 1000
  • ₺ 79,00
  • ₺ 49,00


Benzer Ürünler

Lüx Bebek Banyo File Yumuşak Havlu Kumaş
Sleepy Natural Bebek Bezi 4'lü Jumbo Kutulu Paket
Sleepy Zeytinyağlı 90 Yaprak 12 Paket Islak Mendil
Sleepy Natural Bebek Bezi 2'li Jumbo ÖZEL Paket
Sleepy Natural Külot Bezi 4'lü Jumbo Kutulu Paket
Dalin Bebek Yağı / 500 ml

Dalin Bebek Yağı / 500 ml

₺ 49,00 ₺ 79,00

Dalin Pişik Önleyici Krem Pişik Kremi / 100 ml
Dalin Şampuan  / 900 ml

Dalin Şampuan / 900 ml

₺ 49,00 ₺ 89,00

Dalin Şampuan  / 500 ml

Dalin Şampuan / 500 ml

₺ 44,00 ₺ 79,00

Uni Baby Şampuan  / 700 ml

Uni Baby Şampuan / 700 ml

₺ 39,00 ₺ 79,00

Feride Pudra / 75 Gr

Feride Pudra / 75 Gr

₺ 29,00 ₺ 49,00

Etiketler: Bebek Bakımı