DALİN PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM 100 ML
Pişik durumu bebeklerde en çok görülen cilt problemlerinin başında gelir. Pek çok farklı sebebe bağlı olarak oluşan pişik sorununun ana sebebi bebeklerin dış etkilere karşı savunmasız olan hassas cilt yapısıdır. Yetişkinlere göre çok daha hassas olan bebeklerin cilt yapısının düzenli olarak desteklenmesi gerekir. Bu doğrultuda uygulanan ürünler arasında Dalin Pişik Önleyici Krem / 100 ml modeli gösterilebilir. Kaliteli bebek ürünleriyle bilinen Dalin markası, bebeklerin konforunu ve sağlığını düşünen pişik kremi ile harika sonuçlar yaratır. Bebeklerde pişik oluşumu görülen bölgelere düzenli olarak uygulanan krem cildi besler. Böylece pişik oluşum riskini büyük oranda düşürür. Pediatrik olarak onaylanan ürün, bebeklerin ve çocukların cildinde alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Tamamen sağlıklı içeriğinde alkol, paraben ve boya bulunmaz. Böylece çocukların cildine temas ettiğinde uzun vadeli olumsuz etkiler üreten içeriklerin tamamından arındırılmıştır. Cilde düzenli uygulandığında bariyer etkisi oluşturarak pişik oluşumunu engeller. Aynı zamanda cildin farklı noktalarında görülen kızarıklık durumlarını da engelleyerek cilt sağlığı için pek çok fayda sağlar. Kızarıklık ve pişik benzeri durumlar görülen bölgelerde kısa sürede etkili bir rahatlama oluşturur.
Dalin Pişik Önleyici Krem Özellikleri
Pişik probleminin üstesinden gelmek için kullanılan ürünlerin özellikleri son derece önemlidir. Pişik oluşumuna sebep olan ortam şartlarını ortadan kaldıran Dalin Pişik Önleyici Kremin özellikleri şu şekilde sıralanabilir. Dermatolojik olarak test edilen ürün tüm klinik aşamalarda bebek ve çocuklar üzerinde kullanıma uygun olduğunu kanıtlamıştır.Alkol, paraben ve boya içermeyen ürün, bebek ve çocukların sağlığını tehdit etmez.Düzenli uygulamalarda cildin pH ve nem dengesini korumasına katkıda bulunur. Tüm bireylerde cildin ideal pH değeri 5,5 olarak bilinir. Bu değerin korunması bebekler için yetişkinlerden daha önemlidir. Gün içinde terleme gibi durumlara bağlı olarak cildin nem ve pH dengesinin bozulması sık görülen bir durumdur. Dalin Pişik Önleyici Krem, pH 5,5 özelliği sayesinde uygulandığı bölgelerin pH değerini ideal seviyeye getirir. Aynı zamanda cildin gün içinde kaybettiği nem miktarını geri kazandırarak cildin nem oranını korumasına da katkıda bulunur
Dalin Pişik Önleyici Krem Kullanımı
Dalin tarafından kullanıcılara sunulan pişik kreminin pek çok avantajlı özelliği bulunur. Bu özelliklerden biri düzenli bakım sağlamasıdır. Her gün düzenli olarak uygulanan krem,pişik oluşum riskini azaltır. Ürünün bakım etkisine ek olarak onarım etkisi de bulunur. Onarım etkisi özellikle pişik vekızarıklık oluşumu gözlenen bölgelerin tedavi edilmesi sürecini kapsar. Uygulandığı andan itibaren kızarıklık ve kaşıntı görülen bölgeleri serinletir ve rahatlatır. Özellikle pişik oluşumu gözlenen bebeklerin yaşadığı kaşıntı ve acı sorunlarını kısa sürede gideren ürün, ilgili bölgeyi nemlendirerek uzun süreli rahatlama sağlar. İlgili cilt probleminin boyutuna da bağlı olarak sadece birkaç gün içinde sorunun gözle görülür şekilde azalması muhtemeldir. Uygulama sonrasında ilgili bölgeyi nemlendiren ürün, sonraki süreçlerde pişik oluşum riskini de azaltır. Özellikle b ebeklerde bez ile temas eden bacak ve kasık bölümlerinde pişik görülme riski daha yüksektir. Bu nedenle ilgili bölgelere düzenli olarak her bez değişiminde uygulama yapmak önerilir. Bez değişim sıklığına göre uygulama sıklığını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda koltukaltı gibi tere maruz gelen eklem noktalarında da pişik ve kızarıklık oluşumuna karşı Dalin Pişik Önleyici Kremi kullanabilirsiniz. 100 ml boyutu sayesinde uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Siz de bebeğinizin cildine hak ettiği bakımı yapmak için Dalin Pişik Önleyici Krem / 100 ml ürününe sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Dalin Pişik Önleyici Krem Pişik Kremi / 100 ml

  • Marka: Dalin
  • Ürün Kodu: CBD-102
  • Stok Durumu: 1000
  • ₺ 69,00
  • ₺ 44,00


Benzer Ürünler

Lüx Bebek Banyo File Yumuşak Havlu Kumaş
Sleepy Natural Bebek Bezi 4'lü Jumbo Kutulu Paket
Sleepy Zeytinyağlı 90 Yaprak 12 Paket Islak Mendil
Sleepy Natural Bebek Bezi 2'li Jumbo ÖZEL Paket
Sleepy Natural Külot Bezi 4'lü Jumbo Kutulu Paket
Dalin Bebek Yağı / 500 ml

Dalin Bebek Yağı / 500 ml

₺ 49,00 ₺ 79,00

Etiketler: Bebek Bakımı