Müşteri Bilgilendirme

GÜVENLİ ÖDEME NEDİR ?

Güvenli Ödeme Kredi Kartı İle Yapmış Olduğunuz Alışverişlerinizde Ödediğiniz Ücret Üçüncü Taraf (PayTR) Güvencesinde Bekletilir Ürün Teslim Edildikten Sonra Herhangi İade, İptal Durumu Olmadığı Zaman Ücret Satıcıya Aktarılır İade İptal Edilme Durumunda Para Transferi Bekletilir ve Ürün Satıcıya İade Edildiğinde Ürün Bedeli Müşterinin Hesabına Aktarılır. Transfer Süreleri Teslim Endekslidir Teslim Edildikten Sonra 3 Gün Bekletilir ve Transfer Gerçekleşir. Anlaşmamız Kapsamında Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı İle Alışveriş Yapılabilmektedir.

KAPIDA ÖDEME NEDİR ?

Kargo Firması İle Yapılan Anlaşma Kapsamında Ürün Taşıyıcı Firma Tarafından Teslimat İçin Kapıya Getirdiğinde Yapılır. Ürün Kapıda Teslim Alınarak Ürün Bedeli Kurye'ye Elden Nakit Olarak Ödenir. Ürün Bedeli Nakit Olarak Tahsil Edilmektedir.

HAKKIMIZDA


Chubby Baby Olarak 1998'den Beri Çocuk Gereçleri İmalatı Toptan ve Perakende Satış Yapmaktayız 20 Yılı Aşkın'dır Ebeveylerin Zor Zamanlarında Yanlarında Olmanın Gururunu Yaşıyoruz 2016 Yılı İtibari İle Onlıne Pazarda Yerimizi Aldık ve Çeşitli Platformlarda Başarılı Satıcı Olarak Devam Etmekteyiz! Chubby Baby Resmi WEB Sitesi chbebek.com Onlıne Alışveriş Sitesini Hizmetinize Sunarız...


There are no products to list in this category.